12.1 C
Pristina
Sunday, October 1, 2023

Yjet e Bayernit e zënë në gjumë skuadrën serbe, shikoni njërin nga kurthet më të forta nga gjuajtja e lirë

Rekomandime

Bayern Munich mbrëmë pa ndonjë vështirësi e mposhti Crvena Zvezdën në shtëpi me rezultat të pastër 3-0 në ndeshjen e cila ishte e vlefshme për fazën e grupeve të Ligës së Kampionëve.

Bavarezët dominuan tërë takimin, ndërsa ishte Thomas Muller, ai që realizoi një gol tejet të bukur pas një skeme fantastike nga gjuajtja e lirë, shkruan Reporteri.

- Advertisement -

Alcantara dhe Kimmich po qëndronin tek topi, derisa spanjolli zuri në gjumë skuadrën serbe dhe me mjeshtri pasoi te Muller, i cili më pas shënoi për 3-0.

Në videon e mëposhtme mund ta shihni skemën brilante të Bayern Munichut që në fund u shpërblye me gol, gjithashtu e keni edhe reagimin e portierit të Zvezdës, i cili desh u çmend pas reagimit të shokëve të tij.

-Advertisement-

Më shumë artikuj

- Advertisement -

Të fundit