4.2 C
Pristina
Sunday, December 3, 2023

300 mijë klikime për 4 orë, bëhet virale videoja mesfushorit të kombëtares shqiptare duke “turpëruar” yllin e Francës

Rekomandime

Faqja në Instagram e Euro 2020 ka publikuar një video nga ndeshja Francë-Shqipëri, e luajtur të shtunën e kaluar.

Në video shikohet në aksion mesfushori Keidi Bare, i cili arrin të mbajë në zotërim topin edhe pse sulmohet shumë pranë vijës anësore të fushës nga Griezmann dhe Lemar.

 

 

View this post on Instagram

 

?? Keidi Bare ??? ⁣ ⁣ #EURO2020

A post shared by UEFA EURO 2020 (@euro2020) on


Numri 7 i kuqezinjve bën disa finte ndaj yllit të Barcelonës përpara se t’i fusë topin mes këmbëve Lemarit.

Për 4 orë, videoja ka marrë rreth 300 000 klikime

Më shumë artikuj

Të fundit