A është Dafina Zeqiri pa të brendshme në këto foto?

Dafina Zeqiri, e cila pak para disa dite lansoj këngën “Ring, Ring” në bashkëpunim me Varrosin, sot ajo ka postuar disa foto tepër të nxehta në Instagram

Pas këngës se fundit me Varrosin Dafina Zeqiri ka vendosur që të sjell disa foto tepër provokative.

Të fundit ajo i ka postuar sot e ku paraqitet e veshur me një pelerinë, por që nuk dihet a ka të veshur të brendshme, apo jo?

Kjo nuk është hera e parë që këngëtarja shfaqet provokative, pasi që këtë vit Dafina ka qenë në element dhe vazhdimisht ka treguar, pos këngëve, edhe anën seksi të saj.

Edhe në këto foto Dafina provokon, derisa mbrëmë ajo kishte bërë një paraqitje tepër seksi në një koncert.

Dafina Zeqiri