Kjo është performanca e Dua Lipës për të cilën po flet e gjithë bota

Dua Lipa la pa fjalët të gjithë me performancën në “MTV EMA 2019’ me këngën ‘Don’t Start Now’.

Duket se një performancë e tillë nuk është pritur pasi që ajo zakonisht është më ngurtë në skenë, por ndodhi kjo performancë dhe tashmë e gjithë bota është fiksuar dhe po çmenden pas pas.

 


Thjeshtë ‘spektakolare’ duket. Fiziku i saj i mrekullueshëm, ku shumë prej meshkujve do ta donin ta kishin afër. Është pak të thuhet që fansat janë më se të ekzaltuar që Dua Lipa u rikthye ende më mirë, duke na dhënë edhe një frymë të re, atë disco.