21.3 C
Pristina
Monday, June 5, 2023

A është normal? Modelja zhvishet para Muzeut të Kosovës

- Advertisement -

Të rekomanduara

Fotot provokative nuk e ka ndërmend t’i ndalojë.

Ziza Pajaziti, modelja kosovare, ka hedhur në Instagram një tjetër imazh të nxehtë.

- Advertisement -

Ajo ka realizuar një set të bërë te Muzeu i Kosovës, por, me veshje që nuk i shkojnë vendit në fjalë.

Ziza ka veshur një fustan shumë të hapur pa të brendshme dhe nuk i lë shumë vend imagjinatës.

- Advertisement -

Të fundit

Mësuesja shpjegon anatominë në mënyrë ‘origjinale’, zhvishet para nxënësve

Ajo ishte duke shpjeguar anatominë ndërkohë që hipi mbi një bankë dhe nisi të zhvishej. Një mësuese në një shkollë...

Më shumë

- Advertisement -