6.1 C
Pristina
E premte, 2 Dhjetor, 2022

A ju kujtohet Zana, Bukuroshja e familjes moderne, ja sa ka ndryshuar tani !

Rekomandime

Ishte njera nder aktoret me te pelqyera te serialit “Familja mnoderne”.

Behet Fjal per Yllka Gashin e njohur si Zana ne serialin shum te shikuar kohe me pare.

Yllka Gashi ka vazhduar ta ruaj bukurin.

Yllka Gashi, apo siç njihet me rolin e “Zanës” në serialin vendor “Familja Moderne”, me stilin e saj të veçantë që kishte arriti që brenda një kohe të shkurtë të bëhej e njohur për publikun kosovar.

Edhe pse më nuk është prezente në seriale, ajo ende mbahet mend nga shikuesit e “Familjes Moderne” si vajza e vogël e “Dinit” dhe “Dritës”, e cila u largua nga familja e saj për të studiuar jashtë vendit, shkruan rtv21.tv

Yllka Gashi apo siç njihet “Zana”, është aktive edhe në rrjetet sociale me ç ‘rast mban edhe një numër të madh të fansave.

Aktorja ka korrur shumë sukses edhe me shfaqjet në teatër, dhe serialeve vendore.

“Zana” tani është e martuar me Albian Gagicën, të cilët së bashku kanë një vajzë që e pagëzuan me emrin Nina.

Më poshtë do të ju sjellim disa imazhe të aktores jashtë rolit të “Zanës”.

Më shumë artikuj

Të fundit