9.1 C
Pristina
E enjte, 8 Dhjetor, 2022

Ky është hiti i ri i Erës, bashkëpunim me reperët e njohur

Rekomandime

Era Istrefi këtë të premte pritet që të sjell një këngë të re

Këngëtarja, e ka paralajmëruar këtë në një postim në Instagram derisa ka publikuar edhe një skenë të klipit ku shihet një çift i vjetër duke folur para kamerës.

Mbishkrimi është “Let’s get married” (Le të martohemi), që është titulli i këngës.

Por, ajo që vlen të përmendet në këtë rast është se bashkë me Erën do të këndojë edhe Yellow Claw dhe Offset.

Kujtojmë se Offset është bashkëshorti i Cardi B.

 

View this post on Instagram

 

FRIDAY

A post shared by Era Istrefi (@eraistrefi) on

Më shumë artikuj

Të fundit