21.3 C
Pristina
Monday, June 5, 2023

Aktori i famshëm ndërron jetë në aksident trafiku

- Advertisement -

Të rekomanduara

Fituesi i çmimeve, Gram Louie Rankin i njohur për rolin e tij si Ox në filmin “Belly” – vdiq në një aksident automobilistik në Kanada, ka konfirmuar TMZ.

Nuk janë dhënë shumë detaje, por Louie vdiq të hënën në një aksident fatal në Ontario, Kanada, përplasja raportohet se përfshinte një kamion transporti dhe një automjet tjetër.

- Advertisement -

Louie luajti së bashku me Nas dhe DMX në dramën e krimit të vitit 1998 “Belly” … dhe personazhi i tij, Ox, ishte një mbret Jamaican.

Kreditë e tjera të tij përfshijnë “Shottas” të vitit 2002 dhe “We Run These Streets.” të vitit 2014.

Lindur dhe rritur në Xhamajka, Louie ishte gjithashtu një artist xhamajka i vallëzimit deh muzikës regeton, dhe ai lëshoi ënjë single të madhe në vitin 1992 të quajtur “typewriter”, e cila fitoi një Grammy.

- Advertisement -

Të fundit

Mësuesja shpjegon anatominë në mënyrë ‘origjinale’, zhvishet para nxënësve

Ajo ishte duke shpjeguar anatominë ndërkohë që hipi mbi një bankë dhe nisi të zhvishej. Një mësuese në një shkollë...

Më shumë

- Advertisement -