Albin Kurti shkon në veri të Mitrovicës

Date:

Lideri i Lëvizjes “Vetëvendosje”, Albin Kurti po vazhdon të jetë aktiv me rastin e fushatës zgjedhore në dy komunat e Kosovës, Podujevë dhe Mitrovicë Veriore.

Ai sot ka qëndruar në veri, komunë me shumicë serbe.

Foto është publikuar nga fansat e LVV-së, në rrjete sociale.

Shpërndaje postimin:

Rekomanduar

Më shumë si kjo
Të lidhura

AAK-ja e Ramush Haradinajt paralajmëron protesta kundër shtrenjtimit të çmimit të rrymës

Pas PSD-së, edhe partia opozitare AAK, ka paralajmëruar protesta...

Profesori amerikan: Furnizimi i Serbisë me armë nga Rusia ka më shumë implikime politike sesa kërcënim ushtarak

Furnizimi i Serbisë me armë nga Rusia po konsiderohet...

Befason ministrja Albulena Haxhiu del në një serial televiziv

Ministrja e Drejtësisë, Albulena Haxhiu është shfaqur së fundmi...

Sinjale negative nga Franca për vizat: Kosova s’i ka plotësuar 95 kriteret e BE-së në mënyrë efektive

Franca, që po e udhëheq presidencën e BE-së, është...