2.2 C
Pristina
E premte, 2 Dhjetor, 2022

“Ariu shqiptar” e shpartallon kundërshtarin dhe e detyron gjyqtarin të ndërpresë gjithçka!

Rekomandime

Reshat Mati ka zhvilluar një përballje interesante boksi gjatë mbrëmjes së djeshme.

Boksieri i njohur shqiptar është përballur me afrikanin, Dennis Okoth.

Mati i njohur ndryshe si “Ariu shqiptar” e ka nokautuar Okothin pas gjashtë rundesh.

Përballja e djeshme i kishte tetë runde, por vetëm pas gjashtë rundesh, Mati arriti fitoren.

Në videon e mëposhtme, mund ta shikoni momentin kur Mati e nokauton kundërshtarin, derisa shihet edhe ndërhyrja e gjyqtarit për ta ndaluar atë.

Ndryshe, rekorde i Matit është nëntë fitore dhe asnjë humbje.

Më shumë artikuj

Të fundit