6.2 C
Pristina
Sunday, April 21, 2024

Arkitekti i njohur nga Prishtina tha që nëse i merr 2000 llajka futet në politike, gaboi rëndë

Rekomandime

Arkitekti i njohur nga Prishtina, Visar Geci, ka bërë një postim interesant në llogarinë e tij në rrjetin social Facebook.

Ai në postim ka premtuar se nëse një statusi i tij arrin që të merr më shumë se 2000 pëlqime atëherë ai do të bëhet pjesë e politikës dhe madje do të kandidojë për deputet.

Geci, edhe pse me satirë, duket se ka gabuar rëndë. Postimi i tij brenda një ore ka arritur të merr mbi 1.200 pëlqime.

- Advertisement -

“N’ti marrt qiky status përmi 2000 llajka për 24 sahat, pa kandidue edhe une n’qito zgjedhje tyben n’te lafsha” shkroi ai në Facebook.

-Advertisement-

Më shumë artikuj

- Advertisement -

Të fundit