7.5 C
Pristina
Wednesday, April 17, 2024

Pas Agim Bahtirit edhe Korab Sejdiu bartet në VV

Rekomandime

Përveç Agim Bahtirit, aderimi i tjetër që pritet të ndodhë në Vetëvendosje është Korab Sejdiu, ish-deputeti i AKR’së dhe së fundmi deputet i pavarur në Kuvendin e Kosovës, shkruan Gazeta Metro.

- Advertisement -

Ish-deputeti i AKR’së, dhe së fundmi deputet i pavarur në Kuvendin e Kosovës, Korab Sejdiu pritet shumë shpejt ti bashkohet partisë së Albin Kurtit, Lëvizjes Vetëvendosje, mëson Gazeta Metro nga burimet e saja.

Gjithashtu Sejdiu në një prononcim të me hershme kishte thënë se nuk e sheh vetën në njërën nga partitë në pozitë, duke iu referuar PAN’it.

-Advertisement-

Më shumë artikuj

- Advertisement -

Të fundit