11.7 C
London
E diel, 24 Tetor, 2021

Pas Agim Bahtirit edhe Korab Sejdiu bartet në VV

- Advertisement -spot_imgspot_img
- Advertisement -spot_imgspot_img

Përveç Agim Bahtirit, aderimi i tjetër që pritet të ndodhë në Vetëvendosje është Korab Sejdiu, ish-deputeti i AKR’së dhe së fundmi deputet i pavarur në Kuvendin e Kosovës, shkruan Gazeta Metro.

Ish-deputeti i AKR’së, dhe së fundmi deputet i pavarur në Kuvendin e Kosovës, Korab Sejdiu pritet shumë shpejt ti bashkohet partisë së Albin Kurtit, Lëvizjes Vetëvendosje, mëson Gazeta Metro nga burimet e saja.

Gjithashtu Sejdiu në një prononcim të me hershme kishte thënë se nuk e sheh vetën në njërën nga partitë në pozitë, duke iu referuar PAN’it.

- Advertisement -spot_imgspot_img
Latest news
- Advertisement -spot_img
Related news
- Advertisement -spot_img