13.5 C
Pristina
Tuesday, May 30, 2023

Arrestohet një i dyshuar për kërcënimin e prokurores Hajdari

- Advertisement -

Të rekomanduara

Njëri nga personat e dyshuar për kërcënimin e prokurores speciale, Drita Hajdari, është arrestuar nga Policia e Kosovës, në natën e së shtunës.

Bëhet fjalë për një mashkull nga Prishtina, raporton Kallxo.com, duke u thirrur në burimet e veta.

- Advertisement -

Mësohet se personat e tjerë të dyshuar janë ende në kërkim.

Hajdari ishte prokurore në rastin e ashtuquajtur “Pronto”, ku të akuzuar ishin Adem Grabovci dhe të tjerë – të gjithë të liruar nga akuzat me vendim të Gjykatës Themelore të Prishtinës.

- Advertisement -

Të fundit

Mësuesja shpjegon anatominë në mënyrë ‘origjinale’, zhvishet para nxënësve

Ajo ishte duke shpjeguar anatominë ndërkohë që hipi mbi një bankë dhe nisi të zhvishej. Një mësuese në një shkollë...

Më shumë

- Advertisement -