19.7 C
Pristina
Tuesday, May 30, 2023

Bastiset shtëpia e Haxhi Hotit nga Policia

- Advertisement -

Të rekomanduara

Të shtunën në orët e vona të mbrëmjes është bastisur shtëpia e ish-kandidatit për deputet nga Nisma Socialdemokrate, shkruan IndeksOnline.

Pas deklaratës së Hotit se lideri i LVV, Albin Kurti, duhet të lëshoj Kosovën ose të vritet, Policia e Kosovës e ka bastisur shtëpinë e tij.

- Advertisement -

Po ashtu kanë treguar se Hoti nuk ka qenë në shtëpi.

Lëvizja Vetëvendosje ka dal me një njoftim zyrtar se ka dorëzuar kallëzim penal ndaj Hotit pas delaratës së tij.

- Advertisement -

Të fundit

Mësuesja shpjegon anatominë në mënyrë ‘origjinale’, zhvishet para nxënësve

Ajo ishte duke shpjeguar anatominë ndërkohë që hipi mbi një bankë dhe nisi të zhvishej. Një mësuese në një shkollë...

Më shumë

- Advertisement -