8.6 C
Pristina
E enjte, 8 Dhjetor, 2022

Bebe: Fotot e zhveshura nuk ishin të planifikuara

Rekomandime

Fotot e saj kanë bërë bujë në 30 vjetorin e lindjes.

Kjo se, Bebe Rexhe është shfaqur gjysmë nudo nga banjo e ka pasur të atillë që e kanë kritikuar ashpër.

Habit Gigi Hadid me atë çfarë thotë për vëllain e saj dhe Dua Lipën

Por, këto foto nuk kanë qenë të planifikuara.

Gjatë një interviste të fundit ajo ka sqaruar se ajo foto nuk ishte e planifikuar të bëhej dhe është shkrepur krejt rastësisht.

“Ju betohem për çdo gjë që s’e kisha planifikuar”, tha ajo duke treguar se ishte duke u bërë gati për koncert dhe stilisti i saj e ka fotografuar papritur.

“Wow, dukem seksi dhe nuk e di nëse do dukem ndonjëherë më kaq seksi dhe ndihem mirë me veten. Kështu që do e postoj”.

Më shumë artikuj

Të fundit