4.2 C
Pristina
Sunday, December 3, 2023

Shfaqet edhe një modele superseksi shqiptare në Amerikë

Rekomandime

Orhidea Sejdiu është modelja e re shqiptare në Amerikë e cila ka filluar që të jetë në faqet e shtypit rozë amerikan

Modelja, tashmë ka bërë disa fotosesione në bikine derisa shfaqet seksi edhe në Instagramin e saj.

Për Orhidean thuhet se është një modele natyrale, është një vajzë joshëse si dhe pëlqehet nga disa dizajner mode, edhe pse është në fillet e karrierës së saj.

Deri me tani ajo ka pozuar për bikine të “Fashion Nova” dhe “Beach Bunny”.

Më shumë artikuj

Të fundit