11.9 C
Pristina
Monday, May 29, 2023

Bebe Rexha kërkon burrë shqiptar: Dasmën do ta bëjë me tupana dhe do zgjasë 5 ditë

- Advertisement -

Të rekomanduara

Bebe Rexha së fundi vizitoj Shqipërinë për të qëndruar afër të prekurve nga tërmeti tragjik i 26 nëntorit.

Ajo vizitoj nga afër zonën e Bubqit dhe në zonën e Bizës, ndërsa solli edhe një shumë parash për të ndërtuar dy shtëpi.

Gjatë qëndrimit këtu, këngëtarja shqiptare dha një intervistë për emisionin “Lart e Poshtë” të Eraldo Rexhos në RTSH ku foli më shumë për jetën private dhe atë profesionale.

Kur i pyet nëse prindërit apo familjarët i thonë “ardhsh me një burrë të mirë” sa herë vjen në Shqipëri, Bebe u shpreh “Në fakt jo, këtë herë erdha shumë shpejt… por nëse këtu ka ndonjë djalë shqiptar beqar… më telefono!”

- Advertisement -

“Unë e dua shumë kulturën time… prandaj dua të gjej një djalë shqiptar por që është shumë e vështirë në Amerikë! Unë dua një dasmë që zgjat 5 ditë, me lodra e tupana!”, u shpreh Bebe.

Ndryshe, pas vizitës në Shqipëri ajo menjëherë ka vazhduar me turneun e saj botëror.

- Advertisement -

Të fundit

Mësuesja shpjegon anatominë në mënyrë ‘origjinale’, zhvishet para nxënësve

Ajo ishte duke shpjeguar anatominë ndërkohë që hipi mbi një bankë dhe nisi të zhvishej. Një mësuese në një shkollë...

Më shumë

- Advertisement -