Befason vajza e Gani Gecit, ja sa vota mori në zgjedhjet e 6 tetorit

Vajza e ish deputetit të LDK-së Gani Gecit, Marigona Geci ka qenë befasi në listen e LDK-së.

Ajo ka arritur të renditet në top 10-shen më të votuar brenda LDK-së duke marrë hiq më pak se 17 mijë e 587 vota.

Marigona kandidon për herë të parë në këto zgjedhje dhe surprizon me rezultatin.