13.2 C
Pristina
Monday, May 29, 2023

Bekim Haxhiun e presin në Prekaz me këngë e sharki

- Advertisement -

Të rekomanduara

Sot, Bekim Haxhiu kishte shumë takime në të gjithë Kosovën : Mitrovicë, Obiliq, Vushtrri. Ndërsa në mbramje u prit në Prekaz me këngë dhe sharki.

Ky është postimi i tij i plotë në Facebook:

- Advertisement -

“Takime me miq e shokë në Obiliq dhe Vushtrri. Takimin për sot e përfunduam në Prekazin heroik, me kang dhe sharki.

Kudo që shkoj, e gjej përkrahjen për projektin e kryeministrit ne ardhje z. Kadri Veselit dhe vlersim të punēs time si deputet”.

- Advertisement -

Të fundit

Mësuesja shpjegon anatominë në mënyrë ‘origjinale’, zhvishet para nxënësve

Ajo ishte duke shpjeguar anatominë ndërkohë që hipi mbi një bankë dhe nisi të zhvishej. Një mësuese në një shkollë...

Më shumë

- Advertisement -