24.7 C
Pristina
E diel, 3 Korrik, 2022

Bie bashkë me ashensorin në fund të ndërtesës

Rekomandime

Një person është lënduar në Lipjan pasi që ai kishte rënë me ashensor poshtë në ndërtesë.

Si pasojë, viktima ka pësuar lëndime të rënda trupore dhe është dërguar në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës për trajtim mjekësor.

Është kontaktuar prokurori publik i cili e ka cilësuar veprën dhe rasti shkon në procedurë të rregullt.

Më shumë artikuj

Të fundit