13.6 C
Pristina
Friday, June 9, 2023

Brendi turk shet fruta të thata me krimba në Kosovë

- Advertisement -

Të rekomanduara

Qese me fruta të thata, me krimba brenda, tw brendit turk “Adalilar”, janë shitur në një market në Prishtinë.

Një lexues i Gazetës Online “Reporteri.net” ka denoncuar rastin. Ai thotë se mbrëmë ka blerë në marketin “Maxi”, në qendër të Prishtinës, një qese me fruta të thata të kompanisë turke “Adalilar”.

Me të hapur qesen, sipas tij dhe siç shihet në fotografi dhe video, frutat e thata ishin të mbushura me krimba.

- Advertisement -

Në qesen e produktit afati i skadimit të përdorimit të farave të thata tregohet të jetë tetori 2020.

Shikoni vet pamjet:

- Advertisement -

- Advertisement -

Të fundit

Mësuesja shpjegon anatominë në mënyrë ‘origjinale’, zhvishet para nxënësve

Ajo ishte duke shpjeguar anatominë ndërkohë që hipi mbi një bankë dhe nisi të zhvishej. Një mësuese në një shkollë...

Më shumë

- Advertisement -