4.6 C
Pristina
Tuesday, March 28, 2023

Burdushi tregon arsyen e dështimit të koalicionit VV-LDK: Lutën e ka kapë mësyshi

Rekomandime

“Mjeku popullor”, Hysri Peqani i njohur si Burdushi, ka treguar në emisionin DPT te Fidani në T7 se kush po e bllokon koalicionin VV-LDK.

Burdushi ka treguar një arsye se pse ky koalicion ende nuk po ndodh.

“Serbët kanë bërë magji që t’ia prishin harmoninë Kosovës”, ka thënë ai.

“Ka magjistar të fortë që punojnë këso gjëra, dhe ta bllokojnë jo vetëm shtetin, por edhe të përhapin viruse”

Tutje ai ka thënë se Lutfi Hazirin e ka kapur mësyshi.

Më shumë artikuj

Të fundit