16.4 C
Pristina
Wednesday, June 7, 2023

Çfarë po paralajmëron zëdhënësi i LDK-së?

- Advertisement -

Të rekomanduara

Zëdhënësi i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Besian Mustafa, ka shpërndarë fotografi të presidentit historik, Ibrahim Rugova.

Në fotografin e presidentit Rugova është e shkruar një thënie e tij, në të cilën thuhet se “në jetë duhet pasur vullnet e durim, të mirat vijnë pastaj”.

- Advertisement -

Gjithashtu, Mustafa në mbishkrimin e fotografisë të postuar në llogarinë e tij shkruan se “ditë të mira po vijnë shumë shpejtë, kërkohet punë e maturi”.

- Advertisement -

Të fundit

Mësuesja shpjegon anatominë në mënyrë ‘origjinale’, zhvishet para nxënësve

Ajo ishte duke shpjeguar anatominë ndërkohë që hipi mbi një bankë dhe nisi të zhvishej. Një mësuese në një shkollë...

Më shumë

- Advertisement -