18.9 C
Pristina
Monday, September 25, 2023

Çmenduri: Babai mbanë vajzën jashtë dritares dhe vozitë me një shpejtësi marramendëse

Rekomandime

Raste të tilla si kjo me të vërtetë të trishtojnë! Një person shumë i pasur siberian, i njohur me emrin Roman R, shihet se si e keqtrajton fëmijën e tij, duke e hedhur jashtë dritares dhe duke vozitur me një shpëjtësi shumë të madhe, trasnmeton Gazeta Metro.

Roman R është nga qytetit i Zelenogorsk, dhe kjo nuk është hera e parë ai shfrytëzojnë fëmijët e tij për të promovuar pasurinë e tij.

- Advertisement -

Për më shumë ndiqeni videon më poshtë:

-Advertisement-

Më shumë artikuj

- Advertisement -

Të fundit