18.9 C
Pristina
Monday, September 25, 2023

‘Dardanët’ vijnë me befasinë para ndeshjes Kosova – Çekia

Rekomandime

Tifo-grupi ‘Dardanët’ kanë zbuluar risinë që do ta sjellin para dy ndeshjeve të radhës.Kosova i luan dy takimet e saj të radhës më datat 7 dhe 10 shtator, ndaj Çekisë e Anglisë.

- Advertisement -

Të dy këto takime do të jenë të vlefshme për eliminatoret e ‘Euro 2020’.Pikërisht për këtë fazë eliminatore, tifo-grupi i Kombëtares së Kosovës ka njoftuar se sonte do të lansohet video klipi i këngës zyrtare.

“Sonte në 19:00h lansohet video klipi ‘Gol, duam gol’ i këngës zyrtare të Dardanëve në bashkëpunim me artistat për ciklin e eliminatoreve për Euro2020”, thuhet në njoftim të tifo-grupit.

-Advertisement-

Më shumë artikuj

- Advertisement -

Të fundit