-2.8 C
Pristina
E martë, 7 Shkurt, 2023

Deputeti i Vetëvendosjes: Shërim të shpejt Avdullah Hoti

Rekomandime

Kryeministri i vendit, Avdullah Hoti pak orë më parë bëri të ditur se është infektuar me virusin COVID-19.

Pas kësaj, ka reaguar deputeti nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Eman Rrahmani i cili i uroi shërim të shpejt Hotit.

Rrahmani tha se nuk pajtohet me qeverisjen e Hotit, por shëndet i uron secilit, transmeton Indeksonline.

Postimi i plotë:

-Shërim të shpejt z. Avdullah Hoti dhe secilit që është i sëmur me COVID-19, dhe atyre me sëmundje tjera.

-Natyrisht që nuk pajtohem me qeverisjen ilegale të tyre. Shëndet i urojmë secilit.

Më shumë artikuj

Të fundit