-0.6 C
Pristina
E martë, 31 Janar, 2023

Mbyllen edhe tri klube të natës në Vushtrri

Rekomandime

Policia e Kosovës dhe Inspektorati ka mbyllur edhe tri klube të natës në Vushtrri.

Lajmin për Gazetën Sinjali e ka konfirmuar drejtori i Inspekcionit në këtë komunë, Rrahim Ajeti.

“I mbyllëm edhe tri klube të natës për shkak që nuk i respektuan masat e Qeverisë për parandalimin e përhapjes së COVID-19”, tha Ajeti.

Policia dhe Inspektorati kanë bërë të ditur se do të vazhdojnë aksionet ndaj atyre që nuk i respektojnë masat e Qeverisë për parandalimin e përhapjes së COVID-19.

Më shumë artikuj

Të fundit