-0.6 C
Pristina
E martë, 31 Janar, 2023

Tragjike: I riu humb jetën në Liqenin e Radoniqit

Rekomandime

Azgon Selmanaj nga fshati Rastovicë e Deçanit ka humbur jetën tragjikisht gjatë ditës së sotme në liqenin e Radoniqit.

Kjo u bë e ditur nga deputeti i Kuvendit të Kosovës, Rasim Selmanaj i cili u shprehi ngushëllime familjarëve dhe atyre që e njohën Azgonin.

Më shumë artikuj

Të fundit