13 C
London
E premte, 22 Tetor, 2021

Deputetja shqiptare në Zvicër: Ndryshimi vjen me Vetëvendosjen

- Advertisement -spot_imgspot_img
- Advertisement -spot_imgspot_img

Deputetja shqiptare në Kantonin e Cyrihut, Qendresa Sadriu, i ka kushtuar një shkrim të shkurtër zgjedhjeve nacionale që do të mbahen më 6 tetor.

Me këtë rast Sadriu, theksoi se vota jonë është e lirë dhe përcaktuese për ndryshim qoftë në Kosovë apo Zvicër.

Sipas saj ndryshimi në Kosovë vjen me Lëvizjen Vetëvendosje.

Postimi i plotë:

- Advertisement -spot_imgspot_img
Latest news
- Advertisement -spot_img
Related news
- Advertisement -spot_img