1.3 C
Pristina
E hënë, 28 Nëntor, 2022

“Do ta kesh votën time”, këngëtarja shqiptare tregon se kë e mbështet në garën për deputetë

Rekomandime

Shkenda Dubova në postimin e fundit që e bëri në llogarinë e saj në Instagram, ka folur për preferencat politike, shkruan lajmi.net.

Meqë jemi në prag të zgjedhjeve, këngëtarja ka treguar se në garën për deputetë e mbështet Mergim Lushtakun nga radhët e PDK-së.

“Në qoftëse po flasim për frymën e re dhe ndryshim, atëher unë mendoj se ti je kandidati qe ia vlen të na përfaqësosh! Do ta kesh votën time”, ka shkruar ajo.

Për ndryshe, sa i përket projekteve muzikore, Shkenda ka kohë që nuk është aktive në muzikë.

Më shumë artikuj

Të fundit