Duda Balje përkrah Luana Vjollcës, duken si “binjake”

Date:

Deputetja e Kuvendit të Kosovës, Duda Balaj përveç një femër e suksesshme njihet edhe për paraqitjen e saj elegante dhe vjen gjithmonë e kuruar.

Duda është mjaft e komentuar në mediat rozë dhe secilën imazh që publikon ajo arrin të tërheqë vëmendje.

Njëjtë ka ndodhur edhe këtë herë , kur ajo ka ndarë një fotografi përkrah moderatores së njohur shqiptare, Luana Vjollca.

Prezantuesja dukej më ndryshe pasi ka ndryshuar ngjyrën e flokëve nga bionde duke u bërë zeshkane.

Të dyja ato dukesh për mrekulli, teksa shkëlqenin krah njëra-tjetrës.

Shpërndaje postimin:

Rekomanduar

Më shumë si kjo
Të lidhura

AAK-ja e Ramush Haradinajt paralajmëron protesta kundër shtrenjtimit të çmimit të rrymës

Pas PSD-së, edhe partia opozitare AAK, ka paralajmëruar protesta...

Profesori amerikan: Furnizimi i Serbisë me armë nga Rusia ka më shumë implikime politike sesa kërcënim ushtarak

Furnizimi i Serbisë me armë nga Rusia po konsiderohet...

Befason ministrja Albulena Haxhiu del në një serial televiziv

Ministrja e Drejtësisë, Albulena Haxhiu është shfaqur së fundmi...

Sinjale negative nga Franca për vizat: Kosova s’i ka plotësuar 95 kriteret e BE-së në mënyrë efektive

Franca, që po e udhëheq presidencën e BE-së, është...