E bija e Lutfi Hazirit duket për bukuri, çanta e saj firmato mban çmim marramendës

Date:

Kënga Haziri bukur shpesh komentohet për paraqitjet e saj në rrjetet sociale.

E bija e Lutfi Hazirit shquhet për bukurinë e saj natyrale.

Së fundi, ka rënë në sy çanta e saj firmato e kreatorit Karl Lagerfeld.

Një çantë e tillë, kushton 325 euro dhe Kënga e posedon atë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Këngë Haziri (@kengahaziri)

Kujtojmë faktin se Kënga jo rrallë herë edhe provokon me asetet e saj, dhe këtë e bën me shumë qejf.

 

Shpërndaje postimin:

Rekomanduar

Më shumë si kjo
Të lidhura

AAK-ja e Ramush Haradinajt paralajmëron protesta kundër shtrenjtimit të çmimit të rrymës

Pas PSD-së, edhe partia opozitare AAK, ka paralajmëruar protesta...

Profesori amerikan: Furnizimi i Serbisë me armë nga Rusia ka më shumë implikime politike sesa kërcënim ushtarak

Furnizimi i Serbisë me armë nga Rusia po konsiderohet...

Befason ministrja Albulena Haxhiu del në një serial televiziv

Ministrja e Drejtësisë, Albulena Haxhiu është shfaqur së fundmi...

Sinjale negative nga Franca për vizat: Kosova s’i ka plotësuar 95 kriteret e BE-së në mënyrë efektive

Franca, që po e udhëheq presidencën e BE-së, është...