8.6 C
Pristina
E enjte, 8 Dhjetor, 2022

Duke bërë seks, çifti bie nga ballkoni (FOTO)

Rekomandime

Një britanik ishte në gjendje kritike pasi ai dhe e dashura e tij ranë nga një ballkon në Jug të Francës, transmeton Klan Kosova.

30 vjeçari dhe e dashura e tij kanadeze ishin duke bërë seks në mënyrë ‘pasionante’ kur ata ranë nga një lartësi afër Kanës.

Ata ranë të shtunën dhe u dërguan në spital. Partnerja e tij 28 vjeçare pësoi lëndime të lehta.

Një hetues tha: “Çifti ishte duke bërë dashuri në ballkonin e banesës së tyre me qira. Ata po kalonin momente pasionante dhe papritmas u rrëzuan nga kati i parë në rrugë. Fqinjët thirrën menjëherë urgjencën”.

“Policia po heton nëse ata ishin të dehur apo të droguar”, tha ai më tej.

Më shumë artikuj

Të fundit