11.9 C
Pristina
Monday, May 29, 2023

Durrës: “Thoni të gjithëve se nuk ka vaj e oriz”, vjen përgjigja: Po vijnë nga Kosova, po vijnë nga Kosova

- Advertisement -

Të rekomanduara

Ndërkohë një moment emocionues ka ndodhur në Durrës derisa po vazhdojnë kërkimet nën rrënoja për të ngujuarit poshtë.

Një tërmet tjetër 5.3 ballë ka goditur rajonin e Durrësit, derisa kosovarët po dërgojnë ndihma si ushqim e veshmbatje për të prekurit atje.

- Advertisement -

E një vajzë nga Shqipëria ka ndarë një moment emocionues në rrjetin e saj social “Twitter”.

Ky është postimi i saj:

- Advertisement -

Të fundit

Mësuesja shpjegon anatominë në mënyrë ‘origjinale’, zhvishet para nxënësve

Ajo ishte duke shpjeguar anatominë ndërkohë që hipi mbi një bankë dhe nisi të zhvishej. Një mësuese në një shkollë...

Më shumë

- Advertisement -