E cilësoi si deputeten më se*ksi të Kuvendit, Duda Balje ka një mesazh për Milaim Zekën

Date:

Ish-deputeti Milaim Zeka, jo rrallë herë ka shfrytëzuar hapësirën mediale për të përmendur deputeten e SDU-së, Duda Balje.

Zeka e kishte cilësuar Duda Baljen dhe Vlora Çitakun si deputetet më se*ksi të Kuvendit të Kosovës.

Në anën tjetër, në një intervistë relaksusese për lajmi.net, deputetja Duda Balje ka pasur një mesazh për Zekën.

E pyetur se çfarë mesazhi do t’i jepte Zekës për vitin 2022, Balje i ka uruar shumë buzëqeshje gjatë tërë vitit.

“I dashur Milaim, sa herë që më përmend mua buzëqesh, të uroj shumë buzëqeshje ty dhe vetes në vitin 2022”, ka thënë ajo.

Tutje, Balje ka thënë se merr komplimente nga shumica e deputetëve në Kuvendin e Kosovës, teksa ka folur edhe për kujtimet e saj për vitin 2021.

Shpërndaje postimin:

Rekomanduar

Më shumë si kjo
Të lidhura

AAK-ja e Ramush Haradinajt paralajmëron protesta kundër shtrenjtimit të çmimit të rrymës

Pas PSD-së, edhe partia opozitare AAK, ka paralajmëruar protesta...

Profesori amerikan: Furnizimi i Serbisë me armë nga Rusia ka më shumë implikime politike sesa kërcënim ushtarak

Furnizimi i Serbisë me armë nga Rusia po konsiderohet...

Befason ministrja Albulena Haxhiu del në një serial televiziv

Ministrja e Drejtësisë, Albulena Haxhiu është shfaqur së fundmi...

Sinjale negative nga Franca për vizat: Kosova s’i ka plotësuar 95 kriteret e BE-së në mënyrë efektive

Franca, që po e udhëheq presidencën e BE-së, është...