21.9 C
Pristina
Friday, April 12, 2024

E dhimbshme, nëna dhe babai u shuan në aksident, 4 vajzat tani marrin lajmin e madh

Rekomandime

Tani ata te pakten kane nje kulm mbi koke dhe do jetojne te qete ne kushte normale per nje jete mesatare.

- Advertisement -

Pas aksidentit tragjik që i mori jetën nënës dhe babait në Dibër, 4 vajzat e familjes Karazajmi, sot kanë hyrë në shtëpinë e re, në Tiranë.

“Emocione dhe lot gëzimi!

Një super shtëpi, pranë shkollës. Ta Gëzoni ♥️

- Advertisement -

Tani lutemi për ju fëmijë të dashur, të bëheni të mbarë”, shkruan Fundjave Ndryshe ne FB qe ka publikuar edhe keto foto.

- Advertisement -

-Advertisement-

Më shumë artikuj

- Advertisement -

Të fundit