16.6 C
London
E martë, 26 Tetor, 2021

Leonora Jakupi ‘kapet mat’ në Brezovicë me boksierin e njohur

- Advertisement -spot_imgspot_img
- Advertisement -spot_imgspot_img

Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Leonora Jakupi, është një ndër femrat më të komentuara në mediat rozë.

Ajo u komentua edhe për jetën e saj private, të cilën po e mban shumë hermetike, ani pse ka pranuar se është në lidhje dashurie, por ende nuk dihet i dashuri misterioz i artistes nga Drenica, transmeton rtv21.

Duke lënë anash jetën e saj private, kujtojmë se ajo gëzon raporte të mira shoqërore me kolegë dhe persona të tjerë të profesioneve tjera.

Së fundi, ajo u pa përkrah boksierit të mirënjohur, Altin Zogaj, me të cilin ka raporte të mira shoqërore. Ishte Zogaj ai i cili publikoi një storie nga Brezovica me artisten e mirënjohur

- Advertisement -spot_imgspot_img
Latest news
- Advertisement -spot_img
Related news
- Advertisement -spot_img