22 C
Pristina
Tuesday, September 26, 2023

Leonora Jakupi ‘kapet mat’ në Brezovicë me boksierin e njohur

Rekomandime

Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Leonora Jakupi, është një ndër femrat më të komentuara në mediat rozë.

- Advertisement -

Ajo u komentua edhe për jetën e saj private, të cilën po e mban shumë hermetike, ani pse ka pranuar se është në lidhje dashurie, por ende nuk dihet i dashuri misterioz i artistes nga Drenica, transmeton rtv21.

Duke lënë anash jetën e saj private, kujtojmë se ajo gëzon raporte të mira shoqërore me kolegë dhe persona të tjerë të profesioneve tjera.

Së fundi, ajo u pa përkrah boksierit të mirënjohur, Altin Zogaj, me të cilin ka raporte të mira shoqërore. Ishte Zogaj ai i cili publikoi një storie nga Brezovica me artisten e mirënjohur

- Advertisement -

-Advertisement-

Më shumë artikuj

- Advertisement -

Të fundit