13.6 C
Pristina
Friday, June 9, 2023

Edhe kjo bëri vaki: 12-vjeçari ngacmon seksualisht mësuesen

- Advertisement -

Të rekomanduara

Në Skoci ka ndodhur një ngjarje e pazakonte dhe shokuese. Një 12-vjeçar akuzohet se ka sulmuar seksualisht mësuesen e tij.

Është vetë mësuesja që ka denoncuar rastin, ndërsa policia ka shoqëruar 12-vjeçarin.

Sipas asaj që shkruajnë mediat angleze, hetimet vazhdojnë, por policia nuk ka dhënë detaje të tjera, kjo edhe për të ruajtur identitetin e të miturin.

Një djalë 12 vjeç është akuzuar në lidhje me një sulm të dyshuar seksual të ndodhur në një shkollë në Glasgow, thuhet në deklaratën e policisë.

- Advertisement -

- Advertisement -

Të fundit

Mësuesja shpjegon anatominë në mënyrë ‘origjinale’, zhvishet para nxënësve

Ajo ishte duke shpjeguar anatominë ndërkohë që hipi mbi një bankë dhe nisi të zhvishej. Një mësuese në një shkollë...

Më shumë

- Advertisement -