15.7 C
Pristina
Saturday, April 13, 2024

Edhe një këngëtare i bashkohet AAK-së

Rekomandime

Partisë së Ramush Haradinaj i është bashkuar edhe një artiste.

AAK-së po i bashkohen me radhë artistët e estradës.

Pas fjalëve se Labinot Tahiri është gati të aderojë në këtë parti, edhe këngëtarja Aida Doci është parë se i është bashkuar.

- Advertisement -

Në një event të mbajtur nga partia, është parë edhe Aida shumë pranë Ramushit dhe bashkëshortes së tij.

Këngëtarja e baladave dhe muzikës popullore duket se tash po kërkon karrierë edhe në politikë.

-Advertisement-

Më shumë artikuj

- Advertisement -

Të fundit