2.2 C
Pristina
E premte, 2 Dhjetor, 2022

Flamuri i Dardanisë që e proklamonte Presidenti Rugova, Vjosa Osmani e vendos në oborrin e Presidencës

Rekomandime

U.d. e presidentit të Kosovës, Vjosa Osmani, e ka nisur ditën duke publikuar një video në profilin e saj në Facebook.

Kryetarja e Kuvendit të Kosovës ka shkruar “Mirëmëngjesi”, derisa ka publikuar vidoen ku shihet se para institucionit të cilin ajo e udhëheq është vendosur edhe flamuri Dardan.

Flamuri i ish-presidentit historik, Ibrahim Rugova është vendosur krahas atij të shtetit të Kosovës dhe Bashkimit Evropian.

Më shumë artikuj

Të fundit