4.2 C
Pristina
Sunday, December 3, 2023

Flet nusja, tregon se si e rrahën vjehrra dhe kunata!

Rekomandime

Policisë iu desh të intervenoj në një rast në Lipjan. Kjo pasi nënë e bijë u bënë bashkë për ta rrahur nusen e djalit, pas një konflikti që ky i fundit pati me bashkëshorten.Për më tepër, nusja e re ishte shtatzënë.Me kusht që të mos i zbulohet identiteti, nusja tregoi versionin e saj të ngjarjes.

“Kam pas një problem me burrin tem, ato nanë e bijë më rrahën, më ofendonin familjen”, tha ajo.Pasi ajo është shtatzënë dhe kërkoi ndihmë tek mjeku, për rastin u njoftuan edhe policia.‘Unë më s’kam telashe, i kemi rregullu problemet që i kemi me vjehrrën dhe kunatën , me burrin kemi dalë në katin e dytë me jetu”, thotë ajo.

Më shumë artikuj

Të fundit