12.9 C
Pristina
Sunday, April 14, 2024

Frika nga tërmeti! I riu në Durrës hedh gruan përtokë dhe ikën me vrap

Rekomandime

Tërmeti nuk ka burrëri. Kjo shprehje i shkon më shumë për shtat zotërisë që sjellim në videon e mëposhtme.

- Advertisement -

Pamjet që shihni vijnë nga qyteti i Durrësit. Lëkundjet e tokës i kanë kapur në market një çift, të cilët lanë pazarin në mes sapo filluan lëkundjet, ia fusin vrapit.

Por veprimi i mashkullit është ai që bën më shumë përshtypje…/Syri.net

-Advertisement-

Më shumë artikuj

- Advertisement -

Të fundit