30 C
Pristina
E enjte, 30 Qershor, 2022

Futbollisti i Kosovës që ia rrëmbei zemrën Vlora Çitakut

Rekomandime

Vlora Çitaku njihet si njëra nga tifozet më të zjarrta të kombëtares së Kosovës.

Ambasadorja e shtetit tonë në Shtetet e Bashkuara, sërish ka komentuar lojën e Kosovës, përkundër humbjes nga Anglia.

Ajo, përmes faqes zyrtare të rrjetit social “Twitter” shfaqi gëzimin dhe pëlqimin për lojën e treguar nga Benjamin Kololli, teksa fotos së postuar të futbollistit të Zurichut, ia bashkangjiti edhe përshkrimin: “Ai luajti me zemër dhe e fitoi zemrën time”.

Më poshtë edhe postimi i plotë i Çitakut para pak çasteve:

Më shumë artikuj

Të fundit