14.5 C
London
E martë, 26 Tetor, 2021

Futbollisti i Liverpool i shënon supergol Chelseat dhe feston me shqiponjë

- Advertisement -spot_imgspot_img
- Advertisement -spot_imgspot_img

Liverpooli është duke e mposhtur 0-2 në “Stamford Bridge” Chelsean.

Ishte mbrojtësi i djathtë, Trent Alexander-Arnold, ai që shënoi për mysafirët në minutën e 14’ të ndeshjes.

Goli erdhi pas një goditje dënimi. U mendua se do të gjuajë Henderson, vrapo edhe Salah, por la topin prapa për Arnoldin duke shtangur vendasit.
Nuk vonoi shumë as goli i dytë nga Firmino, vetem pak çaste pas anulimit te nje goli të Chelseas pas nje pozite te dyshimte jashte loje.

https://twitter.com/S8R_HD203000/status/1175798274827214850

- Advertisement -spot_imgspot_img
Latest news
- Advertisement -spot_img
Related news
- Advertisement -spot_img