13.5 C
Pristina
Tuesday, May 30, 2023

Gjendet e vdekur një femër në Suharekë

- Advertisement -

Të rekomanduara

Një femër është gjetur e vdekur në shtëpinë e saj në Suharekë.

Policia, vdekjen e saj e ka cilësuar të dyshimtë.

- Advertisement -

“Raportohet se është gjetur pa shenja jete në shtëpinë e saj viktima femër K/Shqiptare. Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë relevante dhe mjeku kujdestar e ka konstatuar vdekjen e saj”, njofton Policia e Kosovës.

“Me vendim të prokurorit trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion”.

- Advertisement -

Të fundit

Mësuesja shpjegon anatominë në mënyrë ‘origjinale’, zhvishet para nxënësve

Ajo ishte duke shpjeguar anatominë ndërkohë që hipi mbi një bankë dhe nisi të zhvishej. Një mësuese në një shkollë...

Më shumë

- Advertisement -