13.6 C
Pristina
Friday, June 9, 2023

Gjendet në Fushë Kosovë 15 vjeçarja nga diaspora që u zhduk ditë më parë

- Advertisement -

Të rekomanduara

Është gjendur 15-vjeçarja e zhdukur në Prishtinë, e cila erdhi nga diaspora për pushime për festat e fund-vitit.

Familja Zagori që jeton në Austri ka konfirmuar për “Indeksonline” se vajza e tyre u gjet në njërën prej rrugëve të Fushë-Kosovës.

- Advertisement -

“E kemi gjetur qikën. Tash është duke u marrë në pyetje nga Policia e Kosovës. Motra e vet e ka gjet, e ka pa një kerr të dyshimtë dhe ata personat kanë ikë…”, thonë familjarët.

Ndryshe, vajza e kësaj familjeje 15- vjeçare, Erisa është zhdukur dy net më parë. Familjarët kanë njoftuar Policinë e Kosovës për zhdukjen e vajzës së tyre.

- Advertisement -

Të fundit

Mësuesja shpjegon anatominë në mënyrë ‘origjinale’, zhvishet para nxënësve

Ajo ishte duke shpjeguar anatominë ndërkohë që hipi mbi një bankë dhe nisi të zhvishej. Një mësuese në një shkollë...

Më shumë

- Advertisement -