13 C
London
E premte, 22 Tetor, 2021

Gjyste Vulaj mahnit me linjat trupore në imazhet me bikini

- Advertisement -spot_imgspot_img
- Advertisement -spot_imgspot_img

Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Gjyste Vulaj, ka kohë që nuk ka sjell ndonjë projekt të ri muzikor për fansat e saj.

Mirëpo, 42-vjeçarja vazhdon t’i mbajë aktiv ndjekësit me imazhe dhe video të ndryshme, duke mos munguar edhe ato provokuese.

Zeshkania e dëshmon edhe njëherë se mosha është vetëm një numër për të, derisa shfaq linjat në imazhet e reja. Ajo ka publikuar tri fotografi atraktive në bikini dhe këto forma trupore të saj janë për t’u pasur zili.

View this post on Instagram

????

A post shared by Gjyste Vulaj Official (@gjystevulaj) on

Përkundër viteve, artistja Vulaj tregon se kujdeset mjaft shumë për fizikun joshës.

Gjithashtu, artistja nga Mali i Zi gëzon një jetë të shëndoshë familjare, e që prej vitesh është e martuar me partnerin e saj, Sokolin dhe kanë dy fëmijë.

E njëjta është mjaft e kërkuar në mbrëmje dhe ahengje të ndryshme muzikore ane e mbanë trojeve shqiptare.

View this post on Instagram

#outfit #zara

A post shared by Gjyste Vulaj Official (@gjystevulaj) on

- Advertisement -spot_imgspot_img
Latest news
- Advertisement -spot_img
Related news
- Advertisement -spot_img