16.4 C
Pristina
Wednesday, June 7, 2023

Gruaja që vdiq nga arma e zjarrit në Prishtinë është 22 vjeçare

- Advertisement -

Të rekomanduara

Një grua është gjetur e vdekur në fshatin Besi të Prishtinës sot rreth orës 20:00, pasi dyshohet të ketë marrë plagë nga arma e zjarrit, ka njoftuar Policia e Kosovës.

Zëdhënësja e Policisë së Kosovës për Rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti, ka deklaruar se vdekjen e gruas e ka konfirmuar një ekip mjekësor i Qendrës Klinike Universitare.

- Advertisement -

“Sot rreth orës 20:00, kemi pranuar informatën se ekipi mjekësor i QKUK-së, ka konstatuar vdekjen e një personi (femër). Viktima sipas të dhënave fillestare, dyshohet se kishte marrë plagë nga arma e zjarrit”, ka deklaruar Ahmeti.

Ajo është shprehur se hetuesit policor kanë nisur punën e tyre për hetimin e rastit.

Mësohet se viktima është e moshës 22 vjeçare, por motivet dhe rrjedha e rastit akoma nuk dihen.

- Advertisement -

Të fundit

Mësuesja shpjegon anatominë në mënyrë ‘origjinale’, zhvishet para nxënësve

Ajo ishte duke shpjeguar anatominë ndërkohë që hipi mbi një bankë dhe nisi të zhvishej. Një mësuese në një shkollë...

Më shumë

- Advertisement -