13.5 C
Pristina
Tuesday, May 30, 2023

Vdes një grua në QKUK, dyshohet që u qëllua me armë

- Advertisement -

Të rekomanduara

Një grua është gjetur e vdekur në fshatin Besi të Prishtinës sot rreth orës 20:00, pasi dyshohet të ketë marrë plagë nga arma e zjarrit, ka njoftuar Policia e Kosovës.

Zëdhënësja e Policisë së Kosovës për Rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti, ka deklaruar se vdekjen e gruas e ka konfirmuar një ekip mjekësor i Qendrës Klinike Universitare.

- Advertisement -

“Sot rreth orës 20:00, kemi pranuar informatën se ekipi mjekësor i QKUK-së, ka konstatuar vdekjen e një personi (femër). Viktima sipas të dhënave fillestare, dyshohet se kishte marrë plagë nga arma e zjarrit”, ka deklaruar Ahmeti.

Ajo është shprehur se hetuesit policor kanë nisur punën e tyre për hetimin e rastit.

- Advertisement -

Të fundit

Mësuesja shpjegon anatominë në mënyrë ‘origjinale’, zhvishet para nxënësve

Ajo ishte duke shpjeguar anatominë ndërkohë që hipi mbi një bankë dhe nisi të zhvishej. Një mësuese në një shkollë...

Më shumë

- Advertisement -