23.4 C
Pristina
Monday, June 5, 2023

Pamje nga aksidenti në Prishtinë ku u përfshi edhe reperja Tayna

- Advertisement -

Të rekomanduara

Një aksident ka ndodhur në orët e mbrëmjes në Prishtinë, ku është përfshirë edhe reperja Tayna.

Menaxheri i Taynas, Rinor Hykolli , e ka konfirmuar për Gazetën Express se artistja që ai e ka nën menaxhim është aksidentuar sot në lagjen Bregu i Diellit në Prishtinë.

Ndërkaq në adresë të Expressit ëdhtë dërguar një fotografi ku shihet pamja nga aksidenti në të cilën u përfshi artistja.

- Advertisement -

- Advertisement -

Të fundit

Mësuesja shpjegon anatominë në mënyrë ‘origjinale’, zhvishet para nxënësve

Ajo ishte duke shpjeguar anatominë ndërkohë që hipi mbi një bankë dhe nisi të zhvishej. Një mësuese në një shkollë...

Më shumë

- Advertisement -